Zespół Szkolno-Przedszkolny w Konarach

Tel: (65) 547-77-95

E-mail: zskonary@wp.pl

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

W tym roku szkolnym Klasa VI realizuje w formie innowacji pedagogicznej Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja – Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy. Zrealizowaliśmy już zadania I modułu - Kreatywność. W Dniu Kropki – poznaliśmy historię Vashti, która zainspirowała nas do  zaprojektowania własnych Kropek i skorzystaliśmy  z aplikacji Quiver, dzięki której nasze Kropki ożyły. Z zaangażowaniem odkodowaliśmy napis PJM. Później nadszedł czas na zdefiniowanie słowa Kreatywność. Dużo zabawy mieliśmy przy  tworzeniu zaskakujących zakończeń dobrze znanych historii. Wykonaliśmy także makietę przedstawiającą scenę z opowiadania o niezwykłej bohaterce oraz plakat, który podpowiada, czym jest Kreatywność. Przed nami kolejny moduł – Wyobraźnia.