Zespół Szkolno-Przedszkolny w Konarach

Tel: (65) 547-77-95

E-mail: zskonary@wp.pl

Chór szkolny

W styczniu 2020 roku rozpoczął swoją działalność chór szkolny, który nosi nazwę „Halinka”, nawiązując swoją nazwą do istniejącego w Konarach chóru dla dorosłych „Halina”. Do chóru należeć mogą uczniowie klas I-IV Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Konarach. Dyrygentem chóru jest pani Joanna Krzyżosiak – nauczyciel muzyki w szkole. Chór bierze udział w Ogólnopolskim Pro­gramie Rozwoju Chórów Szkolnych Śpiewająca Polska skie­ro­wa­nym dla dzieci i młodzieży, by przez śpiew mogły ra­do­wać się ży­ciem, do­świad­czać bo­gac­twa mu­zy­ki, czer­pać sa­tys­fak­cję ze wspól­ne­go śpie­wa­nia i otwie­rać się na świat kul­tu­ry. Program  prowadzony jest przez Narodowe Forum Muzyki. W projekcie uczestniczy ponad 200 chórów z całej Polski.

BRĄZOWE PASMO

Bardzo się cieszymy z naszego sukcesu. Nasz chórek Halinka zajął dzisiaj 2 miejsce na IV Wielkopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Rawiczu. Dziękujemy Panu Sławkowi za akompaniament.

Czytaj Więcej o: BRĄZOWE PASMO